Ariel Atom kopija

Padarytų, daromų projektų aprašymai
CoolerIV
Posts: 94
Joined: Tue 2011-Apr-19 14:03
Location: Kaunas
Contact:

Re: Ariel Atom kopija

Post by CoolerIV »

Povilas wrote:
noriu_alaus wrote:man patinka :!:

nudazius, uzdejus grazius ratus, idejus sedynes... nebutu geda pravaziuoti vokieciu gatve :lol:
Nusipirkau ratus (R15) Anksčiau stovėjo ant ceškės, diskai nesubraižyti, padangos vasarinės ir labai neblogo stovio, tik dabar galvoju ar dažyti auksine spalva ratlankius ar palikti taip kaip yra. Dalykas tas kad stengiausi ir rėmą nudažyti pagal Ariel Atom V8 auksine spalva, bet kai nusipirkau ir pradėjau dažyti neva auksiniais dažais , tai gavosi daug žalsvo atspalvio... Bijau sugadinti diskus :? gal galit kas pažaisti su fotošopu ir pasižiūrėti kas gausis, nes aš nemoku :mrgreen:
Nu galiu aš tau tuos ratus su photoshopu perdažyt, galiu ir stipinus penkis padaryt, klausimas, ar tau padės.. visvien tikrai taip realybėje nesigaus. Pritariu - jei gali palikt originalius (nėr didelių defektų) - palik. Suvargsi, kol paruoši, su pendzeliuku nenudažysi, nulakuot reiktu..
Kai galiu, gyvenu garaže. http://egzocar.com

User avatar
Povilas
Posts: 41
Joined: Thu 2012-May-17 17:07
Location: Švenčionėliai

Re: Ariel Atom kopija

Post by Povilas »

Dar toks klausimas, gal kas galit ką patarti dėl ratų purvasargių (tokių kaip nuotraukoje)? Ieškau kokio paprastesnio varianto. Patogiausiai butų nusipirkti kuo panašesnius, tik niekur nerandu tinkamų, panašių būna priekabose naudojami, bet daugeliu atvejų netinka... :roll: O pasigaminti iš stiklo plastiko nemoku :cry:
Attachments
Rato gaubtas - purvasargis.JPG
Rato gaubtas - purvasargis.JPG (22.16 KiB) Viewed 15637 times
Gyventi reikia dėl akimirkų, kurios užgniaužia kvapą...

User avatar
frezi
Posts: 577
Joined: Fri 2010-Mar-12 10:55
Location: Kaunas

Re: Ariel Atom kopija

Post by frezi »

as ir ieskojau nuo ko uzdeti, nieko gero nerandu, priekabu ir traktoriu jie dideli ir dauguma "negrazus"
tai lieka variantas arba paciam bandyt gamintis, arba uzsakineti kad kas pagamintu arba is kokio gamintojo siustis
dar ideja yra kad ieskoti nuo cioperiu pas kuriuos platus ratai, bet ju kaina gali but brangesne nei is stiklo audinio gaminant
http://www.harleycustom.com/Prod-RC_Com ... 8-271.html
Image
Photo archive https://goo.gl/photos/HUEjNpjQ3PwJio9G9
https://www.facebook.com/Fregis0/
Niekada nebijok daryti to ko nemoki, atmink: Nojaus arką pastatė mėgėjas, o Titaniką - profesionalai.

User avatar
Povilas
Posts: 41
Joined: Thu 2012-May-17 17:07
Location: Švenčionėliai

Re: Ariel Atom kopija

Post by Povilas »

frezi wrote:as ir ieskojau nuo ko uzdeti, nieko gero nerandu, priekabu ir traktoriu jie dideli ir dauguma "negrazus"
tai lieka variantas arba paciam bandyt gamintis, arba uzsakineti kad kas pagamintu arba is kokio gamintojo siustis
dar ideja yra kad ieskoti nuo cioperiu pas kuriuos platus ratai, bet ju kaina gali but brangesne nei is stiklo audinio gaminant
Teks mėginti darytis iš skardos ir plieninių vamzdelių... pagal ratą išlenkti du puslankius, iš viršaus prikabinti skardos juostą ir iš vidinės pusės privirinti... gal ir gausis panašiai tai ko reikia, beto bus manau pigiau nei daryti iš stiklo plastiko ;) :roll:
Attachments
1.JPG
1.JPG (18.88 KiB) Viewed 15627 times
Gyventi reikia dėl akimirkų, kurios užgniaužia kvapą...

User avatar
alga
Posts: 610
Joined: Tue 2009-May-12 02:32
Location: Vilnius
Contact:

Re: Ariel Atom kopija

Post by alga »

Aš turiu beveik pasidaręs balvoną stiklo plastiko sparnui. Šiek tiek "ruošimo dažymui" tipo darbų, ir galima bus bandyt susilipint formą, o joje kepti stiklo plastiko sparnus. Mano paskaičiavimais, tiražavimo savikana išeis apie 40 Lt per sparną (neskaitant darbo ir formos). Taikiau ~195/50R15 dydžiui. Atrodo, diametras išėjo vos vos mažesnis, nei Saturn sparno, bet anas gal 195/55R15 ratui.
2012-06-03 21.46.50.jpg
Visai atsiveikint su šita forma nesinori, knieti pabandyti dirbti su stiklo plastiku. Bet gal galim sugalvot, kaip bendradarbiaut?

User avatar
Povilas
Posts: 41
Joined: Thu 2012-May-17 17:07
Location: Švenčionėliai

Re: Ariel Atom kopija

Post by Povilas »

alga wrote:Aš turiu beveik pasidaręs balvoną stiklo plastiko sparnui. Šiek tiek "ruošimo dažymui" tipo darbų, ir galima bus bandyt susilipint formą, o joje kepti stiklo plastiko sparnus. Mano paskaičiavimais, tiražavimo savikana išeis apie 40 Lt per sparną (neskaitant darbo ir formos). Taikiau ~195/50R15 dydžiui. Atrodo, diametras išėjo vos vos mažesnis, nei Saturn sparno, bet anas gal 195/55R15 ratui.

Visai atsiveikint su šita forma nesinori, knieti pabandyti dirbti su stiklo plastiku. Bet gal galim sugalvot, kaip bendradarbiaut?
Mano ratai 205/60 R15 :cry: taip kad ir nelabai tinka, bet skirtumas nedidelis, gal ir nieko baisaus?... Tik pirmiausiai pamėginsiu su skarda pažaisti, jeigu nesigaus tuomet gal paderinsim su stiklo plastiku ir parodysi kaip daroma... ;)
OK?! :mrgreen:
Gyventi reikia dėl akimirkų, kurios užgniaužia kvapą...

User avatar
frezi
Posts: 577
Joined: Fri 2010-Mar-12 10:55
Location: Kaunas

Re: Ariel Atom kopija

Post by frezi »

pas mane 195 :D dabar matau kad jis graziai tinka :D
Photo archive https://goo.gl/photos/HUEjNpjQ3PwJio9G9
https://www.facebook.com/Fregis0/
Niekada nebijok daryti to ko nemoki, atmink: Nojaus arką pastatė mėgėjas, o Titaniką - profesionalai.

User avatar
alga
Posts: 610
Joined: Tue 2009-May-12 02:32
Location: Vilnius
Contact:

Re: Ariel Atom kopija

Post by alga »

Povilas wrote:Mano ratai 205/60 R15 :cry: taip kad ir nelabai tinka, bet skirtumas nedidelis, gal ir nieko baisaus?... Tik pirmiausiai pamėginsiu su skarda pažaisti, jeigu nesigaus tuomet gal paderinsim su stiklo plastiku ir parodysi kaip daroma... ;)
OK?! :mrgreen:
Dėl pločio problemos gal nebus, bet dėl diametro gali. O su stiklo plastiku ir pats nesu nieko daręs, bet nusipirkau knygutę, apie tai kaip tai daroma, pasidomėjau internete, kolegų nuomonių girdėjau, kad tai nėr nieko sudėtingo.

O tu savo nosį ne iš stiklo plastiko daraisi? Manau, apsimoka iš stiklo pasidaryt.

User avatar
Povilas
Posts: 41
Joined: Thu 2012-May-17 17:07
Location: Švenčionėliai

Re: Ariel Atom kopija

Post by Povilas »

alga wrote:
Povilas wrote:Mano ratai 205/60 R15 :cry: taip kad ir nelabai tinka, bet skirtumas nedidelis, gal ir nieko baisaus?... Tik pirmiausiai pamėginsiu su skarda pažaisti, jeigu nesigaus tuomet gal paderinsim su stiklo plastiku ir parodysi kaip daroma... ;)
OK?! :mrgreen:
Dėl pločio problemos gal nebus, bet dėl diametro gali. O su stiklo plastiku ir pats nesu nieko daręs, bet nusipirkau knygutę, apie tai kaip tai daroma, pasidomėjau internete, kolegų nuomonių girdėjau, kad tai nėr nieko sudėtingo.

O tu savo nosį ne iš stiklo plastiko daraisi? Manau, apsimoka iš stiklo pasidaryt.
Planuoju viską išsilankstyti iš skardos, nors nežinau ar gražiai gausis, kolkas dar dirbu su važiuokle ir svarstau kas butų patogiau ir gražiau. Na taip iš stiklo plastiko butų gražiau, bet kadangi nemoku, tai su skarda atrodytų lengviau :?ir pigiau :roll: o gal kas parodytų kaip dirbti su stiklo plastiku, gal tuomet pakeisčiau nuomonę ;)
Gyventi reikia dėl akimirkų, kurios užgniaužia kvapą...

dariushka
Posts: 8
Joined: Tue 2011-Dec-27 09:26

Re: Ariel Atom kopija

Post by dariushka »

alga wrote: ...nusipirkau knygutę, apie tai kaip tai daroma...
gal galetum isduoti autoriu ir pavadinima? labai praverstu :)

Post Reply