Andrius Lotus 7 projektas

Padarytų, daromų projektų aprašymai
Post Reply
User avatar
andriuh
Posts: 164
Joined: Tue 2009-Sep-15 20:30
Location: Baisogala

Andrius Lotus 7 projektas

Post by andriuh »

Sveiki, pagaliau ir as pradejau lipdyti savo lotusa, 3 metus buvo brandinta ir pries pora savaiciu buvo pradeta, dirbama tik savaitgaliais kadangi mokslai . Viskas daroma pagal knyga ''Build Your Own Sports Car: On a Budget ''. Variklis planuojamas nuo focuso 2 litru .
Pirmo savaitgalio darbai :
Image
Image
antro savaitgalio darbai:
Image
Image
Image
Skype - Lopotas

daivarass
Posts: 1
Joined: Mon 2009-Sep-28 00:41

Re: Andrius Lotus 7 projektas

Post by daivarass »

gera pradzia :)

User avatar
shropna
Posts: 442
Joined: Tue 2009-Aug-18 14:00
Location: Vilnius

Re: Andrius Lotus 7 projektas

Post by shropna »

Na, sekmes.
Ir variklis planuojamas toks, kaip pas maniski stovi ;)
Tad jei turesi "varikliniais" klausimais pasikonsultuot, wellcome ;)
Image
Vyras turi turet hobi. Jei vyras neturi hobio, jis vaiksto pas svetimas moteris :D
Skype - shropna

User avatar
alga
Posts: 610
Joined: Tue 2009-May-12 02:32
Location: Vilnius
Contact:

Re: Andrius Lotus 7 projektas

Post by alga »

Right on! Sveikinu pradėjus!

Tik atkreipk dėmesį, statramstis tarp pedalų ir pavarų dėžės U8 nesilygiuoja su išilginu pagaliu BR8, kitaip pedalai netilps. Aš irgi tą pačią klaidą padariau. Dar skaičiau Haynes forume, kad jei tiesiog apverti anglišką rėmą, sankabos svirtelė ant Type 9 bellhousingo kliūna už rėmo, tai aš tą vietą paplatinsiu kokiu centimetru pedalboxo sąskaita.

User avatar
andriuh
Posts: 164
Joined: Tue 2009-Sep-15 20:30
Location: Baisogala

Re: Andrius Lotus 7 projektas

Post by andriuh »

Ačiu us patarimus ir pastebetas klaidas. Dar domina toks klausimas nuo kokio auto ieškoti reguliuojamu amortizatoriu ? ar cia eina specialus kaskokie lotusui tiktai ?
Skype - Lopotas

tapkutez
Posts: 46
Joined: Tue 2009-Jul-28 23:28

Re: Andrius Lotus 7 projektas

Post by tapkutez »

man atrodo kad nuo kazkokios auto nelabai cia pritaikysi, pasiziurek ebay.co.uk ten pilna ju kitcarams

User avatar
alga
Posts: 610
Joined: Tue 2009-May-12 02:32
Location: Vilnius
Contact:

Re: Andrius Lotus 7 projektas

Post by alga »

Anglai statosi Gaz Shocks firmos, štai iš čia: http://www.dampertech.co.uk/ Kainuoja 320 svarų už komplektą, su pristatymu UK. Užsakydamas paprašai komplekto Haynes Roadsteriui, duos kuriuos reika. Knygoj parašyti išmatavimai, atrodo 9-13", su vieno colio prailginimu. Spyruoklių kietumus su Pinto varikliu ir nesunkiu vairuotoju pataria imt 200 lb/in (3.5 kg/mm) gale ir 275 lb/in (5 kg/mm) prieky.

User avatar
shropna
Posts: 442
Joined: Tue 2009-Aug-18 14:00
Location: Vilnius

Re: Andrius Lotus 7 projektas

Post by shropna »

alga wrote:Anglai statosi Gaz Shocks firmos, štai iš čia: http://www.dampertech.co.uk/
Thanks uz nuoroda :!:
Nes ir man reikia gale kazka daryt, ba dabartinis galines pakabos darbas man visai nepatinka.....
Image
Vyras turi turet hobi. Jei vyras neturi hobio, jis vaiksto pas svetimas moteris :D
Skype - shropna

tapkutez
Posts: 46
Joined: Tue 2009-Jul-28 23:28

Re: Andrius Lotus 7 projektas

Post by tapkutez »

shropna wrote:
alga wrote:Anglai statosi Gaz Shocks firmos, štai iš čia: http://www.dampertech.co.uk/
Thanks uz nuoroda :!:
Nes ir man reikia gale kazka daryt, ba dabartinis galines pakabos darbas man visai nepatinka.....

o kas blogai su pakaba?

User avatar
shropna
Posts: 442
Joined: Tue 2009-Aug-18 14:00
Location: Vilnius

Re: Andrius Lotus 7 projektas

Post by shropna »

tapkutez wrote:
shropna wrote:
alga wrote:Anglai statosi Gaz Shocks firmos, štai iš čia: http://www.dampertech.co.uk/
Thanks uz nuoroda :!:
Nes ir man reikia gale kazka daryt, ba dabartinis galines pakabos darbas man visai nepatinka.....

o kas blogai su pakaba?
Na, galas, mano nuomone, nepilnai dirba. Per kietas, ir amortikai beveik iki galo issitempe. Gan anksti pradeda posukyje slyst.....
Image
Vyras turi turet hobi. Jei vyras neturi hobio, jis vaiksto pas svetimas moteris :D
Skype - shropna

Post Reply