Renato Lotus7 -> Projektas parduodamas

Padarytų, daromų projektų aprašymai
User avatar
shropna
Posts: 442
Joined: Tue 2009-Aug-18 14:00
Location: Vilnius

Re: Renato Lotus7

Post by shropna »

Renatas wrote:Nu lig ir hidrokompensatoriai :) Grandine gal ir gerai , bet vienas minusas jog motoro neuzsuksi iki tokiu apsuku kokiu galima su dirzu. O pakeitimas atsejo 224lt :D Brangu , bet kai pagalvoji tai nors dabar glima galvos nebesukti ar grandine gera ar ne :D
Na, hidrokompensatoriu vienas minusas - "nemegsta" "platesniu" velenu....
Beje, kas tau sake, kad grandine nemegsta aukstesniu apsuku?
Image
Vyras turi turet hobi. Jei vyras neturi hobio, jis vaiksto pas svetimas moteris :D
Skype - shropna

User avatar
Renatas
Posts: 336
Joined: Fri 2009-Oct-23 18:35
Location: Ramygala - Panevezys - Kaunas

Re: Renato Lotus7

Post by Renatas »

Na kiek domejausi buten situo motoru tai su grandine problemos atsiranda ji uzsukus virs 6500rmp tipo nelaiko. Na arba jauciu reike tikrai padorios grandines :)
Siaip viena dilema apturejau keisdamas grandine. Isiurbimo velenelis buvo paankstintas per 1 dantuka. Kokie pliusai , minusai tokio priburimo ? As daba atstaciau viska palei merkes

User avatar
noriu_alaus
Posts: 83
Joined: Mon 2009-Dec-07 20:06
Location: Vilnius

Re: Renato Lotus7

Post by noriu_alaus »

Renatas wrote:Na kiek domejausi buten situo motoru tai su grandine problemos atsiranda ji uzsukus virs 6500rmp tipo nelaiko. Na arba jauciu reike tikrai padorios grandines :)
Siaip viena dilema apturejau keisdamas grandine. Isiurbimo velenelis buvo paankstintas per 1 dantuka. Kokie pliusai , minusai tokio priburimo ? As daba atstaciau viska palei merkes
Pliusų jokių. Minusas - sudegusios dujos patenka į įsiurbimą ir nepilnai pripildomas cilindras mišinio. Čia pagal mano logiką. Kaip praktiškai - nežinau

User avatar
alga
Posts: 610
Joined: Tue 2009-May-12 02:32
Location: Vilnius
Contact:

Re: Renato Lotus7

Post by alga »

Mano Civike (SOHC) tris metus buvo paskirstymo velenėlis paankstintas per dantį... Variklis iškentė, nieko baisaus neatsitiko. Kuro ekonomija irgi normoj buvo. Tik galios buvo ketvirtadaliu mažiau, nei turėjo būti. Keičiau vandens pompą, pastačiau teisingai, jausmas buvo nerealus atgavus tas ~25 AG, dvi savaites laksčiau išsišiepęs.

User avatar
Renatas
Posts: 336
Joined: Fri 2009-Oct-23 18:35
Location: Ramygala - Panevezys - Kaunas

Re: Renato Lotus7

Post by Renatas »

Tai vat. O as kaskur buvau skaites jog ale paankstintas isiurbimo velenelis sitiems motorams dadeda 10ag. Tai sakau gal cia bande zmones eksperimentuoti :D Na nieko kaip pakursim bus galima ir paekperimentuori, nera ten sunku per ta viena dantuka suzaisti

User avatar
shropna
Posts: 442
Joined: Tue 2009-Aug-18 14:00
Location: Vilnius

Re: Renato Lotus7

Post by shropna »

Renatas wrote:Tai vat. O as kaskur buvau skaites jog ale paankstintas isiurbimo velenelis sitiems motorams dadeda 10ag. Tai sakau gal cia bande zmones eksperimentuoti :D Na nieko kaip pakursim bus galima ir paekperimentuori, nera ten sunku per ta viena dantuka suzaisti
na, prie dideliu apsuku visko gali but ;)
Bet prie mazu turetum juntamai prarasti sukimo momenta....
Image
Vyras turi turet hobi. Jei vyras neturi hobio, jis vaiksto pas svetimas moteris :D
Skype - shropna

User avatar
Renatas
Posts: 336
Joined: Fri 2009-Oct-23 18:35
Location: Ramygala - Panevezys - Kaunas

Re: Renato Lotus7 -> Projektas parduodamas

Post by Renatas »

Kreiptis 867774145, 860478710 arba rasykit cia ar i meila renatas.katavicius@gmail.com

User avatar
tomce
Posts: 308
Joined: Tue 2009-Jun-16 09:14
Location: Kaunas

Re: Renato Lotus7 -> Projektas parduodamas

Post by tomce »

kas atsitiko? nejau krize taip prisspaude :? :?:
Tuscani eliza fx 2,7 v6 6MT
http://tomas-caterham.blogspot.com/

User avatar
Renatas
Posts: 336
Joined: Fri 2009-Oct-23 18:35
Location: Ramygala - Panevezys - Kaunas

Re: Renato Lotus7 -> Projektas parduodamas

Post by Renatas »

Ziauriai gaila parduoti, bet reike lt. Ne krize prispaude, tiesiog reike isigyti kelis irankius, nes noriu pilnai stoti ant saves dirbti ;) Bet esu tikras jog vistiek 5 metu begija as ji pasidarisiu tiesiog dabar yra svarbesniu reikalu. Bet vistiek gaila, bet gal geriau kas nors ji paleis i kelia nei pas mane jis dabar stoves ir rudis

User avatar
Renatas
Posts: 336
Joined: Fri 2009-Oct-23 18:35
Location: Ramygala - Panevezys - Kaunas

Re: Renato Lotus7 -> Projektas parduodamas

Post by Renatas »

Parsiduoda ir plikas rėmas

Post Reply