Locost powered by Lada

Padarytų, daromų projektų aprašymai
Moto
Posts: 32
Joined: Tue 2009-May-12 14:25

Re: Locost powered by Lada

Post by Moto »

Nuo sio tasko projektelis siektiek pristabdytas del laiko ir vietos stokos.
Kad neaprudytu, remas buvo nugruntuotas ir nudazytas:
Image
Image
Image

User avatar
alga
Posts: 610
Joined: Tue 2009-May-12 02:32
Location: Vilnius
Contact:

Re: Locost powered by Lada

Post by alga »

O, ačiū už build logą!

Ar apsimokėjo nuomotis juostinį pjuklą? Čia iš Goto už 40 Lt/d? Kažkur Inernete skaičiau, kap žmogus džiaugėsi juostiniu, nes gali naktimis vamzdžius pjaustyt nežadindamas kaimynų. Pigiausias juostinis pjuklas kainuoja apie 900 Lt: http://promabaltus.lt.imbieras.serveria ... t&Itemid=4

Mano planas tai kampiniu šlifuokliu daryti meninį pjaustymą, ar per sunku taip būtų? Dar mačiau kažkur tokias grubias staklytes į kurias kampinis šlifuoklis tvirtinasi.

Moto
Posts: 32
Joined: Tue 2009-May-12 14:25

Re: Locost powered by Lada

Post by Moto »

Zinoma, kad apsimoka nuomotis juostini pjukla. Visas pjaustymas uzima viena-dvi dienas + reikia nusipirkt viena pjukliuka. Pjovimo kampai turi buti ypatingai tikslus, todel su "bulgarke" tikrai nesigaus. Be to kaip ir minejo - nulis triuksmo.

Moto
Posts: 32
Joined: Tue 2009-May-12 14:25

Re: Locost powered by Lada

Post by Moto »

Ar cia man vienam puses paveiksleliu neberodo, ar ne?

User avatar
alga
Posts: 610
Joined: Tue 2009-May-12 02:32
Location: Vilnius
Contact:

Re: Locost powered by Lada

Post by alga »

Man irgi neberodo, bet jei View Source, tada iškerpi paveikslėlio URL ir naujam lange atidarai, tada jie veikia. :-/

User avatar
barzdukas
Posts: 29
Joined: Wed 2009-Jun-03 16:18
Location: Vilnius
Contact:

Re: Locost powered by Lada

Post by barzdukas »

Aš su kampumačiu susimatavau, susibraižiau, ir susipjausčiau visus vamzdelius per nepilną parą laiko su mažu kampiniu šlifuokliu (bulgarke). Labai didelio tikslumo, manau nereikia, nes virinant segmentus aušdamos siūlės bet kokiu atveju patraukia į vieną ar kitą puse - tenka pažaisti.
Mano nuomone, neapsimoka nuomotis juostines stakles. Na aišku reikia turėti, kad ir primityvų kampumatį.

User avatar
tomce
Posts: 308
Joined: Tue 2009-Jun-16 09:14
Location: Kaunas

Re: Locost powered by Lada

Post by tomce »

o kokio auksio amortikus naudoji?
Tuscani eliza fx 2,7 v6 6MT
http://tomas-caterham.blogspot.com/

Moto
Posts: 32
Joined: Tue 2009-May-12 14:25

Re: Locost powered by Lada

Post by Moto »

Sveiki,

na kagi, turetu neuzilgo atgimti mano projektelis. Jau daug laiko nutekejo kai cia rasiau. Pasikeite daugkas gyvenime, tai sustojes projektelis nugrimzdo giliai po kitais darbais.... Laikui begant pasikeite kaikurie planai. Buvo surastas ir atrestauruotas kitas variklis 2.0 DOHC 8v 92kw (nuo rwd FIAT'o 131), kita 5begiu greiciu deze, todel dabar remas laukia siokiu tokiu modifikaciju, kad sirdele itilptu. Taippat bus siektiek perdarinejama vaziuokle. O toliau jau seks galutinis surinkimas. Netrukus turetu atsirasti foto reportazas is darbu. ;)

User avatar
shropna
Posts: 442
Joined: Tue 2009-Aug-18 14:00
Location: Vilnius

Re: Locost powered by Lada

Post by shropna »

Moto wrote:Sveiki,

na kagi, turetu neuzilgo atgimti mano projektelis. Jau daug laiko nutekejo kai cia rasiau. Pasikeite daugkas gyvenime, tai sustojes projektelis nugrimzdo giliai po kitais darbais.... Laikui begant pasikeite kaikurie planai. Buvo surastas ir atrestauruotas kitas variklis 2.0 DOHC 8v 92kw (nuo rwd FIAT'o 131), kita 5begiu greiciu deze, todel dabar remas laukia siokiu tokiu modifikaciju, kad sirdele itilptu. Taippat bus siektiek perdarinejama vaziuokle. O toliau jau seks galutinis surinkimas. Netrukus turetu atsirasti foto reportazas is darbu. ;)
Tai keisk temos pavadinima i "Locost powered by Fiat with Lada-Ural ass"
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
Vyras turi turet hobi. Jei vyras neturi hobio, jis vaiksto pas svetimas moteris :D
Skype - shropna

Moto
Posts: 32
Joined: Tue 2009-May-12 14:25

Re: Locost powered by Lada

Post by Moto »

shropna wrote:Tai keisk temos pavadinima i "Locost powered by Fiat with Lada-Ural ass"
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Palikim kolkas LADA :)
Gal kuris is jusu turit paskolint priekiniu shakiu JIG'a pagal sena varianta?

Post Reply