Prisistatymas

Apie viską
User avatar
shropna
Posts: 442
Joined: Tue 2009-Aug-18 14:00
Location: Vilnius

Re: Prisistatymas

Post by shropna »

Va, blin, as dar neprisistaciau :shock:
Esu Sarunas, 1973 metu gimimo, dirbu vaizdo stebejimo sistemu inzinieriu-ekspertu.
Baigaiu programavima (pernai) :lol:
Savo Lotusa jau kaip ir padariau, bet tokie projektai, jei viskas ok, negali but pabaigti ;) :twisted:
Image
Vyras turi turet hobi. Jei vyras neturi hobio, jis vaiksto pas svetimas moteris :D
Skype - shropna

User avatar
Renatas
Posts: 336
Joined: Fri 2009-Oct-23 18:35
Location: Ramygala - Panevezys - Kaunas

Re: Prisistatymas

Post by Renatas »

Renatas. 21 metai. Gyvenu netoli Panevezio. Ramygaloj. Profesija tai suvirintojas. Na lotusais susidomejau gaves pirma knyga dovanu. Liktai man tada buvo 17 ar 18metu. Na ir laikui begant prisiruosiau po truputi ji pradeti gamynti tai isigijau ir 2 knyga kuri man daug labiau patiko. Na viskas gana sunkei juda , bet po truputi dalis renkasi ir darbai juda pirmin :)

dentinas
Posts: 2
Joined: Sun 2009-Nov-01 19:00
Location: Kaunas
Contact:

Re: Prisistatymas

Post by dentinas »

Sveiki, esu Kęstutis iš Kauno, pagal profesiją medikas, esu 30-metis. Susidomėjau locostais bei kit car'ais prieš kokius 2 metus. Kol kas galimybių pradėti kokį projektėlį neturiu, bet palaikysiu jus idėjiškai. O šiaip esu pasinešęs ant Opelių Rekordų ir Senatorių 8-).

Dėkoju forumo iniciatoriui, kad mes galime bendrauti šioje virtualioje erdvėje.

Andrius1
Posts: 100
Joined: Mon 2009-Nov-02 13:18

Re: Prisistatymas

Post by Andrius1 »

svceiki esu Andrius 26 m. is Utenos dirbu su automobiliukais, susidomejau siuo atomobiliuku gal kokiu 19 metu, o dabar atsirado galimybe ir pasigaminti tai ir radau bendraminciu klubiuka JEGA!!!

User avatar
noriu_alaus
Posts: 83
Joined: Mon 2009-Dec-07 20:06
Location: Vilnius

Re: Prisistatymas

Post by noriu_alaus »

prisistatysiu ir aš :)

esu Justas, iš Klaipėdos, man 22, studijuoju Vilniuje VGTU automobilių inžineriją, 4 kursas, diplominis žinoma apie lotusą :lol: užsikrėčiau šia liga prieš porą metų ir niekaip negaliu ramiai gyvent :lol: kol kas viskas vyksta teoriniam pavidale, už pusės metų nusimato patalpos, įrankiai bei normalios pajamos... tada ir aš sukursiu savo temą projektų skiltyje, o kol kas turiu daug laiko viską susiplanuot ir išsistudijuot ;)

User avatar
alga
Posts: 610
Joined: Tue 2009-May-12 02:32
Location: Vilnius
Contact:

Re: Prisistatymas

Post by alga »

noriu_alaus wrote:studijuoju Vilniuje VGTU automobilių inžineriją, 4 kursas, diplominis žinoma apie lotusą :lol:
Oooo, tai gal parengsi mums visiem Haynes Roadsterio "projektinę dokumentaciją", kad ekspertams toj VGTU ekspertizės įmonėj galima būtų siųsti? :D

User avatar
noriu_alaus
Posts: 83
Joined: Mon 2009-Dec-07 20:06
Location: Vilnius

Re: Prisistatymas

Post by noriu_alaus »

alga wrote:
noriu_alaus wrote:studijuoju Vilniuje VGTU automobilių inžineriją, 4 kursas, diplominis žinoma apie lotusą :lol:
Oooo, tai gal parengsi mums visiem Haynes Roadsterio "projektinę dokumentaciją", kad ekspertams toj VGTU ekspertizės įmonėj galima būtų siųsti? :D
tam tiriamajam centre dirba tie patys kurie ir paskaitas man dėsto. kol kas dar apie tai neklausiau nes noriu iki galo išsiaiškinti kas ir kaip. iš pirmo reik žinot ko noriu paklaust :lol: manau kad vistiek jiems reikės praktiškai įvertinti mazgus, stabdžius ir t.t. o tai ir sudaro didžiąją kainos dalį :roll:

maiklas
Posts: 11
Joined: Fri 2009-Dec-11 16:19

Re: Prisistatymas

Post by maiklas »

Laba diena,
busiu dar vienas informatikas sitame forume :)
Tikras vardas - Andrius, metu jau beveik 26, gyvenu Kaune. Kol kas forume busiu tik ziurovas, nes tokiems projektams kaip Lotus 7 reikia pribresti, kad pradejus darbus neapsigalvotum.
Turiu pora Peugeot 205 laisvalaikiui, vienas CTI, kitas Rallye, bet jauciu kad kada nors reikes pereit y kita lygy (locost) :)

karoliuxs91
Posts: 8
Joined: Sat 2010-Jan-23 21:59

Re: Prisistatymas

Post by karoliuxs91 »

Sveiki, mano vardas Karolis , man 18 metai, esu jaunasis ūkininkas, bei antro kurso auto elektrikas. Jaunas paprastas bet ne prastas :D nors esu jaunas bet technikoje jau patirties turiu. Laisvalaikio hobis motociklai ir masinos keli darbai
Attachments
po restauravimo
po restauravimo
darbo eigoj
darbo eigoj

User avatar
Juozas
Posts: 70
Joined: Sat 2010-Feb-06 11:46
Location: Veiveriai
Contact:

Re: Prisistatymas

Post by Juozas »

Esu Juozas is suvalkijos lygumu :D man 22 pakolkas metai esu studentas, studijuoju KTU Dizaino ir technologiju fakultete , medienos baldu dizainas ir technologija. 3 kursas, uzkietejas skolininkas ir destytoju kosmaras :D Vairuoju Ford sierra ir is jos darau projektus, paskutinis modas "TURBO LPG".
http://www.ford-sierra.lt/new/e107_plug ... c.php?9298
Kadangi neviena sierra donara isardes ir turiu kalna visokiu daliu nusprendziau pagaminti Lotusa, suzavejo mane jo bendroji mase , gabaritai ir (kw y viena kg), pujkus masiniukas saloma vazinet.
Tikiuosi mano ideja ir supratimas nera labai atitole nuo kitu zmoniu prijaucianciu siems automobilems ;)

Post Reply