Prisistatymas

Apie viską
User avatar
alga
Posts: 610
Joined: Tue 2009-May-12 02:32
Location: Vilnius
Contact:

Prisistatymas

Post by alga »

Sveiki, siūlau visiems čia papasakoti apie save.

Mano vardas Albertas. Dirbu programuotoju. Man 31 metai.

Važinėju ketvirtos kartos Civiku (1991 metų). Mano stambiausias auto "projektas" -- praeitą pavasarį per Vėlykas pasidariau MPFI swapą. Pasikeičiau mono įpurškimą į pilną įpurškimą.

Apie Lotus 7, tiksliau Caterhamus, perskaičiau dar būdamas studentu, straipsnely Financial Times. Tada mane labai sužavėjo Sevenai ir kit caro idėja. Bet Caterhamai, velniai, brangūs, tai tą mintį buvau palaidojęs. Paskui net neprisimenu kur radau nuorodą į Ron Champion knygą (Build your own sports car for as little as GBP 250). Perskaitęs aprašymus Amazone supratau, kad aš tai darysiu.

Šią žiemą atsisiunčiau iš Amazonės Chris Gibbs knygą, pradėjau žvalgytis įrankių, medžiagų, donoro ir informacijos. Lietuvoj nieko išskyrus keletą threadų skirtinguose forumuose neradau... Teko girdėti, kad važinėja ir užregistruotų Locostų, bet kažkaip webe apie juos informacijos ne itin... Bet pvz. Ford Sierra forume tik teko paminėt, kad ieškau donoro, atsirado keletas bendraminčių. Taigi, sugalvojau nupirkti domeną, sukurti forumą, ir štai mes čia.

DeeDee
Posts: 1
Joined: Tue 2009-May-12 20:37

Re: Prisistatymas

Post by DeeDee »

na, as tiek daug apie save neturiu ka rasyti :)
Darius. 30 metu.
siaip super zavi panasus projektai, tik kad paties rankos abi kairios... na ir bendraminciu suvalkijoj truksta...

Moto
Posts: 32
Joined: Tue 2009-May-12 14:25

Re: Prisistatymas

Post by Moto »

Na prisistatysiu ir as. Man 27 metai, kaip ne keista, irgi esu programuotojas, taciau su labai tepaluotom rankom :lol: :mrgreen:
Projektu esu turejes daugybe - ir asmenisku, ir komandiniu. Daugumos ju esme buvo perdaryti arba restauruoti Lada markes automobilius, nes esu savotiskas ju gerbejas. Lotusais susidomejau gana seniai, o iniciatyva dar labiau sustiprino, kai radau puslapy ir informacijos apie estuku firma ESTfield, kurie gamina Locostus Lada markes pagrindu. Taigi viena vasara sedau ir susivirinau lotuso rema, pritaikiau lada galini tilta, varikly, greiciu deze ir t.t. Dabar projekto stadija tokia, kad truksta pritaikyti priekines sakes, kardana, vairo ir pedalu mechanizmus ir butu galima daryti test draiva. Deja, bet geri norai nevisada pildosi ir masina jau beveik du metai stovi be judesio del laiko stokos - seima, vaikai, namai, darbas ir panasiai. Na bet labai tikiuosi greitu laiku vel atnaujinti darbus su naujom jegom ir ziniom.

User avatar
barzdukas
Posts: 29
Joined: Wed 2009-Jun-03 16:18
Location: Vilnius
Contact:

Re: Prisistatymas

Post by barzdukas »

Sveiki, mano vardas Dainius, bet visi vadina barzduku (barzda pradėjo augti 8 klasėje) :lol: , man 24m.
2004m. baigiau Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnaziją (tiksliūjų mokslų pakraipa). 2008m. baigiau Vilniaus Gedimino Technikos universitetą (fundamentinių mokslų fakultetas, informacinių sistemų katedra, "inžinerinė informatika"). 2008m. Valensijos (Ispanija) universitete rašiau ir apsigyniau diplominį darbą "Applying Role Based Access Control technology to Mobile Ad-Hoc Networks". 2008m. įstojau ir studijuoju Vilniaus Gedimino technikos universitete (fundamentinių mokslų fakultetas, informacinių technologijų katedra, "nuotolinio mokymosi informacinės technologijos"). Tai kaip matau dauguma šiame forume yra informatikai :)
Kas dėl automobilių. Visas mano gyvenimas yra susietas su auto/moto, technika ir visokiausiomis geležimis, ir aš jau pradedu galvot, kad įlipau į ne tas roges :)
Locost'a gamintis pradėjau prieš kelis mėnesius, ir kai tik randu laiko, sėdu prie jo.
Šiame forume tikiuosi maloniai ir informatyviai pabandrauti su bendraminčiais, bei sueikti pagalbos kam jos reikės.
mob.: 8610 60666

User avatar
tomce
Posts: 308
Joined: Tue 2009-Jun-16 09:14
Location: Kaunas

Re: Prisistatymas

Post by tomce »

sveiki,
esu tomce (27) planuoju ir as pradet locost prijekta. Renkuosi visa info ir jau pradejas donoro paieska tik dar nenusprendziau ka naudoti donoru forda, bmw, ar nissan. visi turi savo pliusus ir minusus. o siaip dziugu kad yra entuziastu lietuvoj igivendinanciu sita projekta, gal valdzia atsizvelgs i tai ir supaprastins registravimo proceduras ;)
Tuscani eliza fx 2,7 v6 6MT
http://tomas-caterham.blogspot.com/

tapkutez
Posts: 46
Joined: Tue 2009-Jul-28 23:28

Re: Prisistatymas

Post by tapkutez »

.
Last edited by tapkutez on Wed 2010-Jun-09 18:59, edited 1 time in total.

User avatar
tomce
Posts: 308
Joined: Tue 2009-Jun-16 09:14
Location: Kaunas

Re: Prisistatymas

Post by tomce »

sveikas
kas donoras tavo naujo sedevro? pirmoji tikrai ispudingas egzemplioris. kodel nusprendei parduot?
Tuscani eliza fx 2,7 v6 6MT
http://tomas-caterham.blogspot.com/

tapkutez
Posts: 46
Joined: Tue 2009-Jul-28 23:28

Re: Prisistatymas

Post by tapkutez »

donoras Honda CBR900rr + ford sierra :)

PAU
Posts: 7
Joined: Tue 2009-Aug-11 20:06

Re: Prisistatymas

Post by PAU »

Sveiki, mano vardas Paulius esu is Vilniaus. Deja ne informatikas, o mechanikas :) Net nustebau rades bendraminciu Lietuvoje. Apie Locosto gaminima galvojau jau senokai, bet tik dabar atsirado siokios tokios galimybes.

User avatar
andriuh
Posts: 164
Joined: Tue 2009-Sep-15 20:30
Location: Baisogala

Re: Prisistatymas

Post by andriuh »

Sveiki, mano vardas Andrius , man 25 metai, studijuoju Šiauliu kolegijojoj Autotransporto elektronika . Lotus 7 susidomejau pries pora metu tai vis galvoju kad reiktu pradeti konstruoti kada .
Skype - Lopotas

Post Reply