donorai

Apie viską
User avatar
tomce
Posts: 308
Joined: Tue 2009-Jun-16 09:14
Location: Kaunas

Re: donorai

Post by tomce »

Tiesa sakant pas seksualiausias variklis butu celika gts 1.8 ir 190ag tik klausimas del dezes ka iseitu pritaikyt. ?
Tuscani eliza fx 2,7 v6 6MT
http://tomas-caterham.blogspot.com/

User avatar
alga
Posts: 610
Joined: Tue 2009-May-12 02:32
Location: Vilnius
Contact:

Re: donorai

Post by alga »

Renatas wrote: Beja man ji tilpo be jokiu perdarimu reme. Cia skaiciau liktai algai teko platinti rema su T9
Na, su MT75 vairuotojo pedalų dėžė susiaurėja kažkur 3.5 cm. Aš pasisiaurinau 1 cm, nes skaičiau, kad kažkam biškį kliuvo už sankabos svirties.

tapkutez
Posts: 46
Joined: Tue 2009-Jul-28 23:28

Re: donorai

Post by tapkutez »

pats seksualiausias variklis butu sierros....(Ford sierra Cosworth 2.0 turbo, su stage1 patobulinimais ir lengvai sukelta galia iki 280)

User avatar
noriu_alaus
Posts: 83
Joined: Mon 2009-Dec-07 20:06
Location: Vilnius

Re: donorai

Post by noriu_alaus »

tapkutez wrote:pats seksualiausias variklis butu sierros....(Ford sierra Cosworth 2.0 turbo, su stage1 patobulinimais ir lengvai sukelta galia iki 280)
aš ir mąstyčiau kažką turbininio. lengviau buriami arkliai. nors shropna yra nusiteikęs prieš. turbo lagas imant posūkį gali sugadint stabilumą :)

User avatar
Renatas
Posts: 336
Joined: Fri 2009-Oct-23 18:35
Location: Ramygala - Panevezys - Kaunas

Re: donorai

Post by Renatas »

Apie turbo as tik uz bi-turbo. Toks masiniukas turi dirbti be lago visose padetisia. O seip asmeniskai turbo keicia motoro garsa man sis dalykas nelabai patinka. Locostui norisi sodraus atmosferkes garso :D
Kas liecia deze tai as nedariau visiskai jokiu pakeitimu ir bereikalo dariau pagal kniga ir keliaivio pusej siaurinau. Nezinau nebent as variklio neikisau tiek kiek reike , bet man rodos lig ir gerai . Imeskit foto kas dare ir virsaus kokioj padeti motoras su deze tupi

tapkutez
Posts: 46
Joined: Tue 2009-Jul-28 23:28

Re: donorai

Post by tapkutez »

tai pastatai turbina kad nuo 2000rpm jau pilnai pustu ir nejausi jokiu lagu :) o del garso, tai manau nera nieko geresnio negu isleidziamas perteklinis oras pssss pssss....:D

User avatar
shropna
Posts: 442
Joined: Tue 2009-Aug-18 14:00
Location: Vilnius

Re: donorai

Post by shropna »

tapkutez wrote:tai pastatai turbina kad nuo 2000rpm jau pilnai pustu ir nejausi jokiu lagu :) o del garso, tai manau nera nieko geresnio negu isleidziamas perteklinis oras pssss pssss....:D
... ir gali drasiai dalyvaut draguose :D
Priesingu atveju, reiks laaabai pasimokyt vairuot vingiuotoj trasoj....
Image
Vyras turi turet hobi. Jei vyras neturi hobio, jis vaiksto pas svetimas moteris :D
Skype - shropna

Andrius1
Posts: 100
Joined: Mon 2009-Nov-02 13:18

Re: donorai

Post by Andrius1 »

o ka jus manote apie Ford scorpion 2.8l motoriuka ir jo agregatus

User avatar
shropna
Posts: 442
Joined: Tue 2009-Aug-18 14:00
Location: Vilnius

Re: donorai

Post by shropna »

Andrius1 wrote:o ka jus manote apie Ford scorpion 2.8l motoriuka ir jo agregatus
Hm. Sunkus V6. Tiesa, sako, "neuzmusumas". Turi salyginai daug Nm, bet mazai Ag. Taigis, kovoje su svoriu ans pralaimi. Nm pades, siuo atveju, tiesiai vaziuojant, bet tuo paciu trukdys mase. Posukyje trukdys mase ir Nm ;)
Image
Vyras turi turet hobi. Jei vyras neturi hobio, jis vaiksto pas svetimas moteris :D
Skype - shropna

User avatar
alga
Posts: 610
Joined: Tue 2009-May-12 02:32
Location: Vilnius
Contact:

Re: donorai

Post by alga »

Tai yra Cologne variklis. Žmonės sugeba įkišti be labai didelio vargo. Bet ar verta? Sevenui pagal dvasią geriau tinka atmosferinis I4, jei nori "sporto", tai išvis 900 cc superbaiko variklis.

Štai vieno Haynes+Cologne projektuko fotkės:

http://www.flickr.com/photos/29404787@N03/
http://www.flickr.com/photos/41021922@N03/

Post Reply