donorai

Apie viską
obix
Posts: 6
Joined: Sat 2010-Apr-10 15:49

Re: donorai

Post by obix »

nenuvertinkit taip saves su tai stigais :D

User avatar
Renatas
Posts: 336
Joined: Fri 2009-Oct-23 18:35
Location: Ramygala - Panevezys - Kaunas

Re: donorai

Post by Renatas »

Na o tai gal tada dedam iskarto rotorinius motorus nuo kokios rx7 ar 8 ir bus viskas idielu galios pilna kurios tik puse teisnaudosi ir svers mazai :lol: Nezinau kaip jum , bet mano tikslas darant pirma blina padariti taip , kad padoriai vazuotu. Buvo minciu ir apie v6 ir v8 ir nporejosi galios belekiek , bet kai pakalbi su zmonem dar truputi pagalvoji tai ir lieki prie tokio varijento kuri renkasi dauguma 4cilindru motorius kaksaks apie 2.0l ir tikrai daugiau nereike (bent jau man (pokolkas))

User avatar
shropna
Posts: 442
Joined: Tue 2009-Aug-18 14:00
Location: Vilnius

Re: donorai

Post by shropna »

Renatas wrote:Na o tai gal tada dedam iskarto rotorinius motorus nuo kokios rx7 ar 8 ir bus viskas idielu galios pilna kurios tik puse teisnaudosi ir svers mazai :lol: Nezinau kaip jum , bet mano tikslas darant pirma blina padariti taip , kad padoriai vazuotu. Buvo minciu ir apie v6 ir v8 ir nporejosi galios belekiek , bet kai pakalbi su zmonem dar truputi pagalvoji tai ir lieki prie tokio varijento kuri renkasi dauguma 4cilindru motorius kaksaks apie 2.0l ir tikrai daugiau nereike (bent jau man (pokolkas))
Tiesa sakant, taip as ir norejau daryt, tik RX8 motoras nelabai tilpo i biudzeta....
Del V6 ar V8 tai daug abejoniu kyla del mases zinoma, plius, lotusui labiau priimtinesne dideles galios su mazu sukimo momentu variklio charakteristika (pvz, RX 8), nei daugialitrio didelis sukimo momentas...
Image
Vyras turi turet hobi. Jei vyras neturi hobio, jis vaiksto pas svetimas moteris :D
Skype - shropna

User avatar
shropna
Posts: 442
Joined: Tue 2009-Aug-18 14:00
Location: Vilnius

Re: donorai

Post by shropna »

obix wrote:nenuvertinkit taip saves su tai stigais :D
Juokas juokais, bet maniskis su 2 l Zetecu, tiesa, dar "neturbintu", nera taip paprastai valdomas, kaip, kad ir galinga, "gatvine" masina...
Image
Vyras turi turet hobi. Jei vyras neturi hobio, jis vaiksto pas svetimas moteris :D
Skype - shropna

User avatar
frezi
Posts: 577
Joined: Fri 2010-Mar-12 10:55
Location: Kaunas

Re: donorai

Post by frezi »

asmeniskai v6 v8 man labiau nel balso patinka nei del ju nm, del galingumo tai is tu 2 litru galima daug isgauti, kad ir nissano sr20det~150kw stock, ir dar lengvas, tokiam svoriui per akis.
bent as pirma imsiu paprasta 2l, jei surinksiu ir gerai gausis tai galima ir varikli pagerinti
Photo archive https://goo.gl/photos/HUEjNpjQ3PwJio9G9
https://www.facebook.com/Fregis0/
Niekada nebijok daryti to ko nemoki, atmink: Nojaus arką pastatė mėgėjas, o Titaniką - profesionalai.

Andrius1
Posts: 100
Joined: Mon 2009-Nov-02 13:18

Re: donorai

Post by Andrius1 »

tai zinoma galima ir varikli bet kada, rema patobulinus ir pakeisti, :oops: jai pasirodis kad galios mazoka

User avatar
shropna
Posts: 442
Joined: Tue 2009-Aug-18 14:00
Location: Vilnius

Re: donorai

Post by shropna »

Andrius1 wrote:tai zinoma galima ir varikli bet kada, rema patobulinus ir pakeisti, :oops: jai pasirodis kad galios mazoka
Va va, siemet kelsiu Zeteco galia, kai pritruks, jamsiu RX8 :mrgreen:
Image
Vyras turi turet hobi. Jei vyras neturi hobio, jis vaiksto pas svetimas moteris :D
Skype - shropna

obix
Posts: 6
Joined: Sat 2010-Apr-10 15:49

Re: donorai

Post by obix »

sr20det man taip pat labai patiko :) bet ash noriu V formos butent aisku daugelis nemegsta ju ir tt, o man ju garsas idealus, bet problema tame kad nenoriu turetu daug reikalu su dezem reduktoriais ir tt nes tai stabdo procesa, ish V6 padoraus virsh 100kw variklio nezinau .. kazkada senai tevas turejo Ford Sierra Gia 2,3 V6 gana gerai sukosi, bet manau kad permazai galios .. dar visai pasirasyciau ant tokio varjanto http://www.autogidas.lt/skelbimai/nissa ... 75844.html

User avatar
frezi
Posts: 577
Joined: Fri 2010-Mar-12 10:55
Location: Kaunas

Re: donorai

Post by frezi »

garaze guli mitsu v6 3l 110kw, bet as jo nlb noriu kisti :roll: buna ir 130 kw
v6 dar yra mitsu 2.5l (120kw gan smagiai vaziuoja, bet ir balsas koks :twisted: ), 2.0, 3.5l (150kw)
jei labai pasiryzes investuoti yra 3000gt lietuvoj varikliu, v6 3.0 210kw, buvau rades pilna uz 2 tks
arba subaru opozityvini, ir neblogas balsas :roll:
bet juk nebutinai v6, ir linijoj 6 graziai dirba,
Photo archive https://goo.gl/photos/HUEjNpjQ3PwJio9G9
https://www.facebook.com/Fregis0/
Niekada nebijok daryti to ko nemoki, atmink: Nojaus arką pastatė mėgėjas, o Titaniką - profesionalai.

User avatar
Renatas
Posts: 336
Joined: Fri 2009-Oct-23 18:35
Location: Ramygala - Panevezys - Kaunas

Re: donorai

Post by Renatas »

Juokas net imta. Nesuprantu kam tokie litrazai ? Mase maza nereike ten tu nm begalo, posuki nesuvaldisi ne dragui taigi daiktas klausikit ka shropna sako nepastebejau , kad skustusi saviskiu 2.0 zeteku. As uz saviski pries pusantru metu paklojau 1100lt aisku dabar viskas atpige ir butu galima mandresni paimti motora bet tu 110kw jauciu tokiam vairuotojui kaip man bus per akis. Kitas zaislas gal ir bus su rimtesniu motoru bet tikrai ne bus nei v6ar tai v8 Na nebent gavus supros motoriuka tai tikrai susigundiciau , bet cia trupuri nerialu manau rx8 pigiau butu motoras :D

Post Reply