Silent block, Rod end, vamzdžiai ir t.t (Važiuoklei)

Kur, ką gaut? Ką kaip pasidaryt?
User avatar
Renatas
Posts: 336
Joined: Fri 2009-Oct-23 18:35
Location: Ramygala - Panevezys - Kaunas

Silent block, Rod end, vamzdžiai ir t.t (Važiuoklei)

Post by Renatas »

Prireike nuomoniu. Tai vat ka naudojat silent block'ams ? Uzsakinejat tipo originalius ar vandat alternativu ? Noriu pradeti daryt sakes reike lekti pas tekintoja bet va neisku kaip bus su tom gumom. Kokio diametro tekinti silent block vietas ?

User avatar
tomce
Posts: 308
Joined: Tue 2009-Jun-16 09:14
Location: Kaunas

Re: Silent block, Rod end, vamzdziai ir t.t (Vazuokliai)

Post by tomce »

paciam galima pasidaryt tik reikia nusipirkti rinkini. ji gali rast cia http://shop.xtra.lt/pakaba/poliuretano- ... ai/?lang=2
Tuscani eliza fx 2,7 v6 6MT
http://tomas-caterham.blogspot.com/

User avatar
Renatas
Posts: 336
Joined: Fri 2009-Oct-23 18:35
Location: Ramygala - Panevezys - Kaunas

Re: Silent block, Rod end, vamzdziai ir t.t (Vazuokliai)

Post by Renatas »

Bendravau as ten su jais tai kaskas ten man netiko. Ir seip kainos sakiciau nemenkos. Kaip uk 1vnt nailoninis silent block' as kainuoja apie 1.30£ O ju reike , bent jau man 32. Gal dar kas kokiu varijentu zinot ?

User avatar
tomce
Posts: 308
Joined: Tue 2009-Jun-16 09:14
Location: Kaunas

Re: Silent block, Rod end, vamzdžiai ir t.t (Važiuoklei)

Post by tomce »

tiesa sakant ir man reiks ziurinet sailentbloku. man atrodo galima ju rast betkokioj detaliu parduotuvej. tik reikia diametrus vidinius isorinius susiziuret.
Tuscani eliza fx 2,7 v6 6MT
http://tomas-caterham.blogspot.com/

Andrius1
Posts: 100
Joined: Mon 2009-Nov-02 13:18

Re: Silent block, Rod end, vamzdžiai ir t.t (Važiuoklei)

Post by Andrius1 »

tai vat kad as dirbu servize ir ten yra detaliu parduotuve, tai kokiu reikia salenbloku ir nera , nebent as nerandu pagal ismatavimus, tokius kuriu reikalauja sakiu vamzdelai pagal knyga, bet pas mane sena ji, dar kur pagal 'Rono Championo knyga "Build your own sports car for as little as £250". '

User avatar
Renatas
Posts: 336
Joined: Fri 2009-Oct-23 18:35
Location: Ramygala - Panevezys - Kaunas

Re: Silent block, Rod end, vamzdžiai ir t.t (Važiuoklei)

Post by Renatas »

Na as aplaksciau nemazai parduotuviu tai nes nieko panasaus nerado o jei randa tai tik paparastos gumos kuri per 1 pasivazinejima suplistu. Reike manau pasiklausti pardavejo uk kokio diametro ten pas juos gumos ir daryti pagal jas.

User avatar
andriuh
Posts: 164
Joined: Tue 2009-Sep-15 20:30
Location: Baisogala

Re: Silent block, Rod end, vamzdžiai ir t.t (Važiuoklei)

Post by andriuh »

Ka manote jei selenblokus tekinti is kapralono ? nebus per kietas jis ? kaina jo 18 litu uš kilograma tiktai, ir esu girdejes geru atsiliepimu kas naudoja agrotechnikoje bet kaip jis selenblokams idomu
Skype - Lopotas

User avatar
shropna
Posts: 442
Joined: Tue 2009-Aug-18 14:00
Location: Vilnius

Re: Silent block, Rod end, vamzdžiai ir t.t (Važiuoklei)

Post by shropna »

Kiek as isivaizduoju, bet kas, kas nepapnasu i guma, pavers silent block'a sarnyru....
Ba silent block'e daliu judejimas pasiekiamas butent gumos tamprumo savybiu pagalba, tuo tarpu centrine ivore nejuda gumos pavirsiaus atzvilgiu, deformuojasi tik gumos "vidus"
Image
Vyras turi turet hobi. Jei vyras neturi hobio, jis vaiksto pas svetimas moteris :D
Skype - shropna

User avatar
alga
Posts: 610
Joined: Tue 2009-May-12 02:32
Location: Vilnius
Contact:

Re: Silent block, Rod end, vamzdžiai ir t.t (Važiuoklei)

Post by alga »

Keista, bet anglų kalboje nelabai naudojamas terminas "silent block". Vietoj jo sakoma "bushing". O šis žodis turi dvi reikšmes: (1) tiesiog įvorė, slydimo guolis arba (2) sailentblokas. Wikipedijoj rašo "bushing is a type of bearing". :shock:

Bent Haynes šarnyrų su įvorėm dizainas numato vidinio vamzdelio prasisukimą (ir ilgainiui susidėvėjimą).

User avatar
Renatas
Posts: 336
Joined: Fri 2009-Oct-23 18:35
Location: Ramygala - Panevezys - Kaunas

Re: Silent block, Rod end, vamzdžiai ir t.t (Važiuoklei)

Post by Renatas »

Kapralono ar tai nailonas visiskai netinkamas musu keliams. Jei trasoj vazuotum tada gali deti. Bet paparastam keli pagaves duobe smugis teks remui jo nei kiek neapsorbuos tos ivores . Tad manau reike deti kaska minkstesnio.

Post Reply