Stabdziai

Kur, ką gaut? Ką kaip pasidaryt?
User avatar
shropna
Posts: 442
Joined: Tue 2009-Aug-18 14:00
Location: Vilnius

Re: Stabdziai

Post by shropna »

noriu_alaus wrote:
shropna wrote:Pedalo spaudimo jega tai nelabai pakis, bet eiga turetu sumazeti.....
sumažėjus eigai sumažės ir spaudimas sistemoje, arba reikės stipriau spausti pedalą. Kitaip sakant darbas lygus jėgos ir kelio sandaugai. Jeigu nueisi mažiau kelio reikės daugiau jėgos ir atvirkščiai, kiekvieno stiprintuvo savybė
Blin, tu teisus, kazkaip smegenai tik daba veikt po dienos darbu vel po truputi pradeda....
Image
Vyras turi turet hobi. Jei vyras neturi hobio, jis vaiksto pas svetimas moteris :D
Skype - shropna

User avatar
noriu_alaus
Posts: 83
Joined: Mon 2009-Dec-07 20:06
Location: Vilnius

Re: Stabdziai

Post by noriu_alaus »

shropna wrote:Bet, jei det du su mazesniu cilindriuko plotu, gausis tas pats :D
Renato įdėtoj foto tikriausiai taip ir padarė, gal norėjo panaudot tokius cilindrus kokius turėjo. Arba gal neturėjo tandeminio cilindro su dvigubu kontūru ir taip išsprendė šitą problemą. Nes įregistravime be dvigubo kontūro ne pro kur :)

User avatar
Renatas
Posts: 336
Joined: Fri 2009-Oct-23 18:35
Location: Ramygala - Panevezys - Kaunas

Re: Stabdziai

Post by Renatas »

:D Pas mane yra 2 poros cilindriuku kurie turi 2 iseinancias jungtis ir turiu 2 vnt kurie turi 4 iseinancias jungtis. Nezinau net ka naudoti. prieki ganetinai galingi stabdzei 1 suporte 2 cilindriukai tai prieki is viso 4. Gale paprasti, ligtai nuo 5 golfo. Tad ka daryti :d ??? Ka deti ?

User avatar
shropna
Posts: 442
Joined: Tue 2009-Aug-18 14:00
Location: Vilnius

Re: Stabdziai

Post by shropna »

Renatas wrote::D Pas mane yra 2 poros cilindriuku kurie turi 2 iseinancias jungtis ir turiu 2 vnt kurie turi 4 iseinancias jungtis. Nezinau net ka naudoti. prieki ganetinai galingi stabdzei 1 suporte 2 cilindriukai tai prieki is viso 4. Gale paprasti, ligtai nuo 5 golfo. Tad ka daryti :d ??? Ka deti ?
Ta, kur su 4 skylem, viena "uzglusinant", arba ta, kur su dviem, sttant papildoma trisaki :D
Siaip, ziurek, koks diametras ju.
Tas, kur tures didesni, pedalas spausis sunkiau, bet maziau, kur mazesniu diametru - lengviau, bet didesne eiga...
Image
Vyras turi turet hobi. Jei vyras neturi hobio, jis vaiksto pas svetimas moteris :D
Skype - shropna

User avatar
noriu_alaus
Posts: 83
Joined: Mon 2009-Dec-07 20:06
Location: Vilnius

Re: Stabdziai

Post by noriu_alaus »

Renatas wrote::D Pas mane yra 2 poros cilindriuku kurie turi 2 iseinancias jungtis ir turiu 2 vnt kurie turi 4 iseinancias jungtis. Nezinau net ka naudoti. prieki ganetinai galingi stabdzei 1 suporte 2 cilindriukai tai prieki is viso 4. Gale paprasti, ligtai nuo 5 golfo. Tad ka daryti :d ??? Ka deti ?
gal sulauksi ir geresnių minčių bet tarkim.. dėk vieną cilindrą su 2 jungtimis. pirmą išėjimą į kairį priekinį ir dešinį galini, o antrą atvirkščiai. jei pedalo eiga bus per didelė tada prireiks ir antro pagrindinio cilindro :roll:

User avatar
shropna
Posts: 442
Joined: Tue 2009-Aug-18 14:00
Location: Vilnius

Re: Stabdziai

Post by shropna »

noriu_alaus wrote:
Renatas wrote::D Pas mane yra 2 poros cilindriuku kurie turi 2 iseinancias jungtis ir turiu 2 vnt kurie turi 4 iseinancias jungtis. Nezinau net ka naudoti. prieki ganetinai galingi stabdzei 1 suporte 2 cilindriukai tai prieki is viso 4. Gale paprasti, ligtai nuo 5 golfo. Tad ka daryti :d ??? Ka deti ?
gal sulauksi ir geresnių minčių bet tarkim.. dėk vieną cilindrą su 2 jungtimis. pirmą išėjimą į kairį priekinį ir dešinį galini, o antrą atvirkščiai. jei pedalo eiga bus per didelė tada prireiks ir antro pagrindinio cilindro :roll:
O kur desi stabdziu jegos reguliatoriu?
Tiesa, pas mane jo nera visai, originalu Sierini ismeciau visai, ba galiniai ratai stabde per silpnai.....
Image
Vyras turi turet hobi. Jei vyras neturi hobio, jis vaiksto pas svetimas moteris :D
Skype - shropna

User avatar
Renatas
Posts: 336
Joined: Fri 2009-Oct-23 18:35
Location: Ramygala - Panevezys - Kaunas

Re: Stabdziai

Post by Renatas »

Nieko doro neradau nete apie jungimus . bet cia varijentas cilindriukui su 2 isejimais
Attachments
brake_system.gif
brake_system.gif (22.4 KiB) Viewed 8206 times

User avatar
noriu_alaus
Posts: 83
Joined: Mon 2009-Dec-07 20:06
Location: Vilnius

Re: Stabdziai

Post by noriu_alaus »

shropna wrote:O kur desi stabdziu jegos reguliatoriu?
Tiesa, pas mane jo nera visai, originalu Sierini ismeciau visai, ba galiniai ratai stabde per silpnai.....
prie galinių stabdžių kontūrų. Be reguliatoriaus teoriškai turėtų galas blokuotis, nes stabdant priekis sunkesnis pasidaro o galas pakyla. Reguliatorius nuramina slėgį į galą ir teoriškai jie niekada neturėtų užsiblokuoti

User avatar
noriu_alaus
Posts: 83
Joined: Mon 2009-Dec-07 20:06
Location: Vilnius

Re: Stabdziai

Post by noriu_alaus »

Renatas wrote:Nieko doro neradau nete apie jungimus . bet cia varijentas cilindriukui su 2 isejimais
galimas variantas. bet jeigu numirs vienas iš tandeminių cilindriukų tai liks priekis arba galas. jeigu liks tik galas gali neplanuotai kur nors pasivažinėt. mano atveju lieka skersai. bet abiem gedimo atvejais sustosi :)

p.s. tik dabar pastebėjau tavo paveiksliuke prieky diskai gale būgnai todėl taip ir pajungta nes jiems reikia skirtingo slėgio

User avatar
shropna
Posts: 442
Joined: Tue 2009-Aug-18 14:00
Location: Vilnius

Re: Stabdziai

Post by shropna »

noriu_alaus wrote:
shropna wrote:O kur desi stabdziu jegos reguliatoriu?
Tiesa, pas mane jo nera visai, originalu Sierini ismeciau visai, ba galiniai ratai stabde per silpnai.....
prie galinių stabdžių kontūrų. Be reguliatoriaus teoriškai turėtų galas blokuotis, nes stabdant priekis sunkesnis pasidaro o galas pakyla. Reguliatorius nuramina slėgį į galą ir teoriškai jie niekada neturėtų užsiblokuoti
Na, faktas, kad reik butent galiniam.
Bet Lotuso atveju, reguliatorius turetu but ne kazkoks stockinis, o reguliuojamas rankiniu budu.
Kaip ir minejau, stockinis sierinis reguliatorius pas mane buvo tiesiog ismestas, ba galas praktiskai nestabde. Itariu, del stiprokai pakitusio masiu tarp asiu balanso....
O linijos pajungtos taip: is vieno pagrindinio cilindriuko kanalo eina i desini rata, o is kito - i kairi plius galinius.
Image
Vyras turi turet hobi. Jei vyras neturi hobio, jis vaiksto pas svetimas moteris :D
Skype - shropna

Post Reply