Dažai rėmui

Kur, ką gaut? Ką kaip pasidaryt?
Post Reply
User avatar
alga
Posts: 610
Joined: Tue 2009-May-12 02:32
Location: Vilnius
Contact:

Dažai rėmui

Post by alga »

Ką manot apie rėmo dažymą? Ką reikėtų naudot?

Anglai pagrinde dažo Hammerite'u. Kai kurie naudoja specialią epoksidinę emalę. http://www.rust.co.uk/epoxy-mastic.cfm

Kitas klausimas -- teptuku, voleliu ar purkštuvu? Vamzdžiai ploni, purkštuvu bus daug pro šalį.

Kai kurie sako, kad prie gruntų, dažų ir laiko laiko sąnaudų pridėjus paviršiaus paruošimą, miltelinis dažymas pasirodo visai ekonomiškai pagrįstas. Yra viena firmelė Lentvario g. prie Regitros, http://www.inlook.lt/, bet pagal info jų svetainėj rėmas nelįs į jų miltelinio dažymo kamerą.

Moto
Posts: 32
Joined: Tue 2009-May-12 14:25

Re: Dažai rėmui

Post by Moto »

Hamerrite yra slamstas marketinginis, daugiau nieko, patikrintas reikalas. Padarem eksperimenta su automobilinem skardom pernai. Kaip tycia vienu metu as ir mano draugas ruosemes zigulius ziemos varzyboms. Buvo tvarkomi kebulai, dazomi abu is pagrindu. Draugas daze hamerite gruntu ir dazais. As daziau metalo suriko gruntu ir paprasciausia juoda latviska alkidine emale. Po tu varzybu abu ziguliukai stovejo garaze 3 menesius nejudinami. Maniskio vaizdas nepasikeite, kolegos - supuvo taippat kaip buvo pries dazyma.

User avatar
alga
Posts: 610
Joined: Tue 2009-May-12 02:32
Location: Vilnius
Contact:

Re: Dažai rėmui

Post by alga »

Va tokia? http://www.senukai.lt/apdailos-prekes/p ... 5-l_4.html

Aš dažiau tvoros stulpus šituo dalyku praeitą rudenį. Ant tos pačios gamyklos grunto. Kadangi vartelių nebuvo, užreminėjom tarpą vielinio tinklo gabalu, kad kiškiai medelių nenugraužtų. Tai per žiemą tinklo kraštai gerokai apibraižė tuos dažus, kai kur kiaurai iki metalo. Gal jau buvo per šalta, kai dažiau...

Moto
Posts: 32
Joined: Tue 2009-May-12 14:25

Re: Dažai rėmui

Post by Moto »

Nu tu duodi, astrus metalo kampas i dazus ir nori, kad nenubruzintu, cia manau betkokie dazai neatsilaikytu. Seip maciau panasia alkidine emale ir su kietikliu, kaina keliais litais daugiau. Dar patikslinsiu kur.

User avatar
Renatas
Posts: 336
Joined: Fri 2009-Oct-23 18:35
Location: Ramygala - Panevezys - Kaunas

Re: Dažai rėmui

Post by Renatas »

mano pasiulimas butu toks epoksidinis gruntas + paprasti dazai. Epoksidinis gruntas yra tuo gerai , kad nei kiti gruntai jis nepraleidzia dregmes, tad labai gerai uzkonservuoja. Manau rema svarbiause apsaugoti nuo rudziu o jau kokie dazai tai mazas skirtumas nes faktiskai jo nesimato. O hamerite yra skirtas dirbti tik su svieziu metalu

Moto
Posts: 32
Joined: Tue 2009-May-12 14:25

Re: Dažai rėmui

Post by Moto »

True... epoksidinis gruntas gerai apsaugo.

User avatar
shropna
Posts: 442
Joined: Tue 2009-Aug-18 14:00
Location: Vilnius

Re: Dažai rėmui

Post by shropna »

Renatas wrote:mano pasiulimas butu toks epoksidinis gruntas + paprasti dazai. Epoksidinis gruntas yra tuo gerai , kad nei kiti gruntai jis nepraleidzia dregmes, tad labai gerai uzkonservuoja. Manau rema svarbiause apsaugoti nuo rudziu o jau kokie dazai tai mazas skirtumas nes faktiskai jo nesimato. O hamerite yra skirtas dirbti tik su svieziu metalu
O.T. Ruosiates vazinet ziema? :twisted:
Ta parasme, tinka paprasti dazai, bet ne Hammerite, kur be proto kieta plevele, bat niekam tikes pavirsiaus "drekinimas". Epoksidinis gruntas gerai, bet jo cia reik?
Aisku, miltelinis daro ir ta, ir ta...
Image
Vyras turi turet hobi. Jei vyras neturi hobio, jis vaiksto pas svetimas moteris :D
Skype - shropna

User avatar
Renatas
Posts: 336
Joined: Fri 2009-Oct-23 18:35
Location: Ramygala - Panevezys - Kaunas

Re: Dažai rėmui

Post by Renatas »

Na gruntuoti taip ar taip reikes tai kodiel gi ne epoxidiniu. jis tvirtesnis , kietesnis uz paprasta grunta. Ir kaina neperlabiausiai skiresi. Bet cia kekvienam pagal poreiki. Man iki remo dazimo dar toli tai nesuku del to galvos. Geriau sakikit kur geriau radiatoriaus ventilietoriu statiti vidinej ar isorinej pusej ? :lol:

User avatar
alga
Posts: 610
Joined: Tue 2009-May-12 02:32
Location: Vilnius
Contact:

Re: Dažai rėmui

Post by alga »

Renatas wrote:Na gruntuoti taip ar taip reikes tai kodiel gi ne epoxidiniu. jis tvirtesnis , kietesnis uz paprasta grunta. Ir kaina neperlabiausiai skiresi. Bet cia kekvienam pagal poreiki. Man iki remo dazimo dar toli tai nesuku del to galvos. Geriau sakikit kur geriau radiatoriaus ventilietoriu statiti vidinej ar isorinej pusej ? :lol:
Tvarka bus™®! Klausimą apie ventiliatorių atskyriau į atskirą temą.

User avatar
Renatas
Posts: 336
Joined: Fri 2009-Oct-23 18:35
Location: Ramygala - Panevezys - Kaunas

Re: Dažai rėmui

Post by Renatas »

Pries ziema buvau nusveites rema is sutepes ale rudziu suriseju. Kaskokiu skaidriu kaip lakas. Galvojau uzsikoncervuos. Sendien apzejau ogi viel rudis ir ganetinai nemazai ,tai lauke viel remo persveitimas. Tai vat kuo tepti nuo rudziu ? Jauciu reiktu palaukti vasaros ir siltu oru tada tvarkiti nes manau reiktu ir daziti prie to pacio nes kitaip su rudimis nesusitvarkisi.Gal kas jau dazet tai ka naudojot ? Koks gruntas , dazai ?

Post Reply