donorai

Apie viską
Post Reply
User avatar
tomce
Posts: 308
Joined: Tue 2009-Jun-16 09:14
Location: Kaunas

donorai

Post by tomce »

sveiki. uzvedziau tema, kad pasidalintumete savo nuomone apie "donorus". kokie yra imanomi ar galimi tokiam projektui. taigi pirmas pasiulimas :) ka manot apie ford scorpio? kokie pliusai minusai galetu buti sito donoro :roll:
Tuscani eliza fx 2,7 v6 6MT
http://tomas-caterham.blogspot.com/

User avatar
shropna
Posts: 442
Joined: Tue 2009-Aug-18 14:00
Location: Vilnius

Re: donorai

Post by shropna »

Hm. Ta pati Siera, tik dazniau pasitaikantis blokuotas difas, bei didesni stabdziu diskai.....
Ar Sieriniu skersmens pakanka, raportuosiu pavasary po Kacergines testo ;)
Nors siaip, rinkciausi BMW agregatus.......
Image
Vyras turi turet hobi. Jei vyras neturi hobio, jis vaiksto pas svetimas moteris :D
Skype - shropna

User avatar
Renatas
Posts: 336
Joined: Fri 2009-Oct-23 18:35
Location: Ramygala - Panevezys - Kaunas

Re: donorai

Post by Renatas »

Mano donoras.
Motoras - Fordo RS2000
Deze - MT75
Reduktorius su pasasiais - Audi (100% blokiruote pagal poreiki)
Priekines stupicos nuo alfos 75 su brembo stabdziais, Gale 5golfo stabdziu suportai (aliuminei, lengvuciai)
Na ir visa kita misraine toke kaip vairo kelmas nuo reno 19. Tad toks mano ir donoras nes ko nori nevisose auto buna tai tenka rinki is keletos.
Siaip jei jieskant donoro imciau mx-5 arba koki sx180 ar 240
Manau dauk kas priklauso kur tu ta auto naudosi as visai mielai tureciau ekzemliori tu senu karburatoriniu motoru :lol:

User avatar
alga
Posts: 610
Joined: Tue 2009-May-12 02:32
Location: Vilnius
Contact:

Re: donorai

Post by alga »

Scropo trūkumai tie, kad bus ABS'as, vairo stiprintuvas. Ne esminis skirtumas tas, kad bazė šiek tiek ilgesnė. Bet ir galinė vėžė lyg skiriasi keliais cm, bet gal tai tik padangų dydžio įtaka. Dar priklausomai nuo metų gali tekti 4 arba 5 skylių ratai.

Andrius1
Posts: 100
Joined: Mon 2009-Nov-02 13:18

Re: donorai

Post by Andrius1 »

As tai naudosiu BMW varikli su deze 2,5 141 kw ,nes draugas turi ir sake tokiam projekteliui duos man jas :) Bet truputi rema reikes pakoreguoti o seip tai viska nuop Ford Scorpio Vaziuklia imsiu.

User avatar
tomce
Posts: 308
Joined: Tue 2009-Jun-16 09:14
Location: Kaunas

Re: donorai

Post by tomce »

kaiptik norejau mineti apie bmw. idomu tik kaip bus reikalai su variklio vieta? ar nereikes per dauk visko koreguot :?: o del scorpo tai aisku reikes taipat pridet prie donoru saraso abs :)
dar vienas variantas opel omega. kaip su ja reikalai?
Tuscani eliza fx 2,7 v6 6MT
http://tomas-caterham.blogspot.com/

User avatar
Muffler
Posts: 7
Joined: Mon 2010-Jan-18 19:14
Location: Klaipeda
Contact:

Re: donorai

Post by Muffler »

tomce wrote:kaiptik norejau mineti apie bmw. idomu tik kaip bus reikalai su variklio vieta? ar nereikes per dauk visko koreguot :?: o del scorpo tai aisku reikes taipat pridet prie donoru saraso abs :)
dar vienas variantas opel omega. kaip su ja reikalai?
Su Bemwu tai yra tokia kompanija AGM anglijoje tai deda ir Bemwu varikliu ir Corvette V8 cia linkas http://www.agmsportscars.co.uk/agm_spor ... _2_004.htm tai galbut tiktai reikes prailginti rema, o seip maciau ir su V8 Locostu.
Add Life to Your Engine!

User avatar
Renatas
Posts: 336
Joined: Fri 2009-Oct-23 18:35
Location: Ramygala - Panevezys - Kaunas

Re: donorai

Post by Renatas »

Mano nuomone praktiskiause dari 2.0l motora. Nepersunkus kompaktiskas ir tikrai galingas kaip tokei masiai. Mazai galios dedi turbo

User avatar
tomce
Posts: 308
Joined: Tue 2009-Jun-16 09:14
Location: Kaunas

Re: donorai

Post by tomce »

Renatas wrote:Mano nuomone praktiskiause dari 2.0l motora. Nepersunkus kompaktiskas ir tikrai galingas kaip tokei masiai. Mazai galios dedi turbo
siaip pritariu. bmw 2,5 motorai sunkus :| :)
Tuscani eliza fx 2,7 v6 6MT
http://tomas-caterham.blogspot.com/

Andrius1
Posts: 100
Joined: Mon 2009-Nov-02 13:18

Re: donorai

Post by Andrius1 »

Seip tai tikrai jie sunkus dar man kaip ir siule deti 1.8 l bmw bet tada gal geriau jau koki Fordo zeteca

Post Reply